Про компанію

Замовити
Переклад
Розрахунок
замовлення


Центр перекладів  100 МОВ – зареєстрована в Україні торгова марка в сфері послуг, пов’язаних з іноземними мовами, що належить ТОВ ТВК “Пілот Продакшн”. Наш центр також називають бюро перекладів або агентством (translation agency). Ми є професійним провайдером послуг з письмового та усного перекладу, адаптації, редагування, озвучення та інших послуг для бізнесу – b2b.

Центр перекладів 100 МОВ працює на ринку перекладів з 2001 року.  Сьогодні Центр перекладів 100 МОВ посідає провідне місце на ринку перекладацьких послуг. Так, за результатами загальнодержавного безкоштовного рейтингування економічних показників підприємств України в 2013-2014 роках, що провів Національний бізнес-рейтинг, наше підприємство посіло 3-е місце в ТОП-35 в Україні за сумою місць 4-х номінацій фінансово-господарської діяльності та 1-е місце в ТОП-20 у м. Києві за сумою місць 4-х номінацій фінансово-господарської діяльності. Станом на листопад 2016 року наша компанія посіла третє місце в ТОП-100 в номінації “Фінансові показники успішної діяльності” серед господарських товариств України та перше місце в ТОП-70 серед господарських товариств м.Києва по КВЕДом 74.30 “Надання послуг перекладу”.

Наш офіс розташовано в 10 хвилинах від центру міста Київ (Україна). Штатний редактор та перекладачі основних мов працюють безпосередньо в офісі. Контора приватного нотаріуса розташована в 2-ух хвилинах від офісу 100 МОВ, що дозволяє терміново виконувати нотаріально засвідчені переклади.


0

перекладачів


Залучено до проектів майже 100 перекладачів


0

Компаній


Нашими клієнтами стали близько 200 компаній


0

Тисяч сторінок


Від дня заснування перекладено 300 тисяч сторінок


0

Фізичніх осіб


Нашими клієнтами стали близько 400 фізичних осіб


Наші безперечні переваги:

 • Висока якість перекладів. У нас працюють професійні перекладачі з досвідом та спеціалізацією. Всі письмові переклади проходять перевірку редактором. Кожне замовлення супроводжується адміністратором. Для консультацій залучаються спеціалісти в галузях медицини, техніки, економіки, права, а також носії мови.
 • Дотримання строків та виконання термінових перекладів великого обсягу . Центр перекладів 100 МОВ має достатньо умов для виконання термінових перекладів великого обсягу, координуючи одночасну роботу декількох перекладачів та забезпечуючи єдине “наскрізне” редагування всього тексту.
 • Ми перекладаємо на / з багатьох мов світу, як поширених: англійська, німецька, російська, французька, іспанська, італійська, польська мови, – так і рідкісних: перська (фарсі), маратхі і навіть латинська мова.
 • Широкий спектр тематик та профільна спеціалізація перекладачів. Ми перекладаємо юридичні документи, особистих документів громадян, фінансову і бухгалтерську документацію, тексти в галузі медицини, фармакології, науки та техніки, маркетингові та рекламні матеріали та багато іншого. Наша унікальна послуга – професійний дубляж, озвучення та локалізація корпоративних відеоматеріалів в спеціалізованій продакшн-студії.

Цінова політика:

 • Розумне співвідношення ціни та якості. Ми не приховуємо свої ціни: вказані ціни на сайті ціни є реальними та аргументовані високою якістю наших перекладів.
 • Єдина ціна. Вартість перекладу медичного тексту така ж, як і для юридичного, економічного чи художнього тексту. Вартість перекладу з англійської – така ж, які на англійську.
 • 2000 знаків в стандартній сторінці письмового перекладу, на відміну від багатьох інших бюро перекладів, які передбачають лише 1860 або 1800 знаків в сторінці, таким чином, у нас Ви платите на 10 % менше.
 • Суттєві знижки від 3 % до 10 % залежно від обсягу перекладу, а також постійним замовникам та корпоративним клієнтам. Для великих проектів безкоштовно виконуємо пробний (тестовий) переклад.
 • Гнучкість в оплаті – ми не вимагаємо оплати наперед усієї вартості замовлення, а беремо мінімальну передоплату, як правило, не більше 50%. З постійними клієнтами ми працюємо без передоплати та часто – із відстрочкою платежів.

Ми цінуємо своїх клієнтів:

 • Для кожного корпоративного клієнта ми розробляємо зручний механізм оформлення замовлень, отримання та передачі документів, оплати. Обов’язковою умовою нашої роботи є збереження конфіденційності інформації, отриманої від клієнта.
 • Індивідуальний підхід та увага до кожного клієнта – незалежно від обсягу Вашого замовлення, співробітники Центра перекладів 100 МОВ нададуть Вам повну інформацію щодо ціни, строків та порядку виконання та оформлення перекладу, нотаріального засвідчення та інших питань, що можуть виникнути під час роботи.


Якщо Ви ще не є клієнтом Центру перекладів 100 МОВ, ми будемо раді почати співробітництво з Вами. Центр перекладів 100 МОВ – переклади бізнес-класу.
Ви можете надіслати файл для розрахунку вартості його перекладу і наші адміністратори зв’яжуться з Вами протягом 30 хвилин в робочі дні.
Отримайте безкоштовну консультацію за телефонами за телефонами в Києві +380 (44) 332-30-60, +380 (44) 238-08-62, +380 (44) 583-17-89.